Головна » Новини

Новини

День працівників освіти в Шаргородському ліцеї №2

І пройшов цей святковий День, як завжди, яскраво, весело та креативно!!!Зранку учні 11-х класів влаштували для вчителів справжнє свято – зустрічали вчителів у вестибюлі ліцею, вітали і дарували святкові сюрпризи. Учні 1-10 класів заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали класні кімнати та готували привітання для вчителів.
 
Після уроків в актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, який підготували учні 1-11-х класів під керівництвом класних керівників 11-х класів Сенчишеного І. М., Бурдинського Ю.С. та лідерів учнівського самоврядування.
 
З приємною місією на свято завітали почесні гості: міський голова Барецький В. І. та Кутнік В.О. - начальник відділу освіти, які вручили Почесні грамоти учителям та учням.
 
Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками учні ліцею привітали всіх педагогів . Родзинкою свята був патріотичний флешмоб у виконанні одинадцятикласників. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині! Щиро дякуємо всім діткам, батькам одинадцятикласників за організацію та проведення Дня Працівників Освіти!
 
Переглянути фото в альбомі...


04.10.2022 | Aдмін

Вернутись назад