Головна » Новини

Новини

«Не кидайся хлібом: він – святий!»

14.03.2013 року в гімназії силами  учнів 8-х класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Слободянюк Галини Степанівни було проведено пізнавальний захід «Не  кидайся  хлібом: він – святий!».Учасники

В програмі заходу було презентовано цікаві вислови про хліб, інсценовано уривки з творів класиків та сучасних поетів про найцінніший продукт кожної української родини. Пісні і  танці, виконані учасниками заходу,  також були співзвучні з  темою бережливого ставлення до хліба.
На свято  були запрошені учнів 5-8 класів та  учителі.
Перед  присутніми  виступила Греля Ганна Дем’янівна, жителька м. Шаргорода,яка розповіла досить цікаву  історію із життя своєї покійної матері, нагородженої орденом «Праведники миру»за порятунок єврейської родини від голодної смерті у роки Великої Вітчизняної війни.
На великих столах, прибраних вишиваними рушниками, була  презентована виставка випічок  хлібо-булочних виробів, підготовлених спільними зусиллями  батьків та учнів 8-х класів. По завершенні заходу цими запашними випічками  почастували всіх  присутніх.А ще восьмикласники роздали всімпам’ятну змістовну візитівку із закликом: «Шануйте хліб, бо це наша  святиня».

Дивитися всі фото ...19.03.2013 | Aдмін

Вернутись назад