Єдина Країна! Единая Страна!
Головна » Новини

Новини

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 27 вересня по 30 вересня 2021 року проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу в рамках правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО.З 2019 року вступив у силу закон, що передбачає відповідальність за булінг, тобто цькування або бездіяльність учасників освітнього процесу, які полягають у фізичному чи моральному насильстві.
 
З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі проводиться профілактична робота, яка передбачає інформування, проведення різноманітних заходів із зазначених питань.
 
У рамках Тижня протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу у закладі відбулося ряд заходів. У тісному дружньому колі учні 5- 11 - х класів училися протидіяти булінгу. Кожен із дітей намагався зробити крок назад, щоб проаналізувати, звідки взялася агресія, нетерпимість, злоба. Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що довіра і вдячність-перші кроки на протидію булінгу.
 
Відбулася зустріч-бесіда учнів 10- х  класів із представником  Прокуратури Шаргородського району Гірілл І.Ю.. Надзвичайно корисна і важлива інформація була в цікавий формі донесена до учнів.
 
Переглянути фото в альбомі...


16.10.2021 | Aдмін

Вернутись назад