Єдина Країна! Единая Страна!
Головна » Новини

Новини

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят!

І пройшов цей святковий День в гімназії, як завжди, яскраво, весело та креативно!!!Зранку учні 11-х класів влаштували для вчителів справжнє свято – зустрічали вчителів у вестибюлі гімназії, вітали і дарували святкові сюрпризи. Учні 1-10 класів заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали класні кімнати та готували привітання для вчителів.
 
Після уроків в актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, який підготували учні 1-11-х класів під керівництвом класних керівників 11-х класів Бурдинського Ю.С., Білави М.В.  та лідерів учнівського самоврядування.
З приємною місією на свято завітали почесні гості: Задорожна Ю.В. - представник громадської організації "Життя та розвиток громад" , яка, за поданням народного депутата Лариси Білозір, вручила Подяку Міністерства освіти і науки України заступнику директора з науково - методичної роботи Кришині Л.П.., Кутнік В.О. - начальник відділу освіти і спорту Шаргородської ТГ та Мельник  Г.Ю. - голова профспілки працівників освіти Шаргородської ТГ, які вручили Почесні грамоти учителям гімназії.
Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками учні гімназії привітали всіх педагогів . Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній гімназійній родині!!!
 
Переглянути фото в альбомі...

 16.10.2021 | Aдмін

Вернутись назад