Єдина Країна! Единая Страна!
Головна » Новини

Новини

Відкриття ІІ спортивної гімназіади

В рамках декади "В здоровому тілі здоровий дух!"  в Шаргородському ліцеї №2 відбулося відкриття ІІ спортивної гімназіади🏆.Протягом року юні спортсмени будуть змагатися на шкільних, міських, районних, обласних змаганнях, а сьогодні на урочистій лінійці стартували перші змагання в цьому навчальному році. Кожен клас підготував спортивну стіннівку, назву та девіз, презентуючи клас. З усіма спортсменами були проведені фізкультхвилинки "Коли сирену чуєш" та "Противірусний челендж".
 
🥇Кращі спортсмени минулого року, цьогорічні чемпіони Вінницької області з міні-футболу занесли олімпійський факел та прапор, з нагоди відзначення олімпійського тижня. Незважаючи на те, що навчальний рік тільки розпочався, наші учні вже принесли в шкільну скарбничку багато нагород. 🥇🥉Так цієї неділі та понеділка юні футболісти здобули перше та третє місця в обласному Благодійному турнірі з міні-футболу на підтримку ЗСУ 🇺🇦, організатором якого став ФК "Шахтар".
 
 💪На Всеукраїнському чемпіонаті з велосипедного туризму в Закарпатській області юні туристи вибороли четверте місце. 
Бажаємо юним спортсменам міцного здоров'я, спортивного духу, не зупинятися на досягнутому, гарних результатів та перемог!👏
 
Переглянути фото в альбомі...


21.09.2022 | Aдмін

Вернутись назад