Головна »
Новини
Новини
Благодійна акція "Привітай солдата зі святом"
Напередодні новорічних та Різдвяних свят спільними зусиллями учнів та вчителів Шаргородського ліцею №2 були пошиті комплекти термобілизни, придбані теплі шкарпетки для солдатів, які зараз на передовій.
Всі учні приєдналися до акції, малювали, виготовляли вітальні листівки, сувеніри, обереги. Вітальні пакунки вже сьогодні прямують в Донецькому напрямку до наших славних воїнів, а поїздку організувала волонтерська організація "Шаргород Оперативний".
Щиро дякуємо всім діткам, їх батькам, педагогам за те, що підтримуєте та зігріваєте наших солдатів теплими речами, щирим словом, вірою в ПЕРЕМОГУ!
24.12.2022 | Aдмін