Головна » Сторінка психолога

Сторінка психолога

22-26.04.24 - Тиждень психології 

Звіт про проведення акції “16 днів проти насильства” (дивитися фото...)

Відзначення Міжнародного Дня толерантності (дивитися фото...)

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

КАЛЕНДАР-ПОРАДНИК. Рекомендації Світлани Ройз
  1. Як заспокоїти дітей під час стресу
  2. Що говорити дітям у надзвичайній ситуації?
  3. Як діяти дитині, якщо вона загубила батьків:
  4. Пам'ятка для батьків у час воєнної небезпеки
  5. Заходи безпеки під час евакуації з дітьми

Графік роботи практичного психолога

Медіація в навчальному закладі

16 листопада – День толерантності

Парад психологічних порад

10 ПРАВИЛ ДЛЯ БАТЬКІВ

Ці правила були прийняті у Міжнародний рік дитини.
1. Любіть свою дитину. Радійте з її присутності, приймайте її такою, якою вона є, не ображайте, не принижуйте, не підривайте її самовпевненості, не піддавайте несправедливому покаранню, не позбавляйте своєї довіри, дайте привід любити Вас.
2. Охороняйте свою дитину. Захищайте від фізичних і душевних небезпек, навіть, коли треба - жертвуючи власними інтересами і ризикуючи власним життям.
3. Будьте гарним прикладом для своєї дитини. Прищепіть їй повагу до традиційних цінностей, самі живіть згідно з ними. Нехай у вашій сім'ї побутують чесність і скромність.
4. Грайтеся зі своєю дитиною. Приділяйте їй якомога більше часу, розмовляйте з нею, грайтеся так, як їй подобається, її гру сприймайте всерйоз.
5. Працюйте зі своєю дитиною. Допомагайте їй, коли вона намагається брати участь у роботі вдома, в саду. Коли дитина підросте, привчайте її включатися в усі роботи по господарству.
6. Покажіть дитині можливості й межі людської свободи. Дайте дитині можливість нагромадити власний досвід, навіть, якщо це пов'язано з певним ризиком. Надмірно опікувана від будь-якої небезпеки дитина нерідко стає соціальним інвалідом.
7. Привчайте дитину бути слухняною. Спрямовуйте поведінку дитини таким чином, щоб її дії не завдавали шкоди ні їй самій, ані іншим. Дитину потрібно заохочувати до дотримання встановлення правил.
8. Надавайте дитині можливість таких переживань, які матимуть цінність спогадів. Нехай спогад про щасливе дитинство зігріває її все життя.
9. Дозволяйте дитині набувати життєвого досвіду. Нехай навіть не безболісно, але самостійно.
10. Чекайте від дитини тільки таких міркувань, на які вона здатна у своєму віці, виходячи з рівня свого розвитку і життєвого досвіду.