Новини
Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України
Сьогодні в Шаргородському ліцеї №2 відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Кожен клас підготував смачну продукцію, яку продавав на ярмарку.
21 вересня - Міжнародний день Миру!
В цей день учні 1-4 класів Шаргородського ліцею №2 танцювали патріотичний флешмоб, об'єдналися заради спільної мети - мирне небо над головою, з вірою в Перемогу!
Тиждень протидії булінгу
В рамках тижня протидії булінгу, в Шаргородському ліцеї №2 було проведено зустріч з працівниками ювенальної поліції.
Святкова лінійка "Посвята в ліцеїсти та велика учнівська конференція"
Вибори президента республіки ТЕМП
Нещодавно, 12 вересня, відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Кожен учень 5-11 класів мав змогу проголосувати за улюбленого кандидата. Вибори пройшли чесно та прозоро під наглядом спостерігачів, виборчої комісії.
💐ВІТАЄМО
педагогічний колектив Шаргородського ліцею №2 на чолі з директором Дубчак Зінаїдою Володимирівною з високою позицією в рейтингу шкіл за результатами складання НМТ!!!