Новини
Перемога у волейболі в рамках гімназіади Шаргородської громади
15 грудня 2022 року в Шаргородському ліцеї #2 відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат за програмою міської гімназіади.
Благодійна акція "Привітай солдата зі святом"
Напередодні новорічних та Різдвяних свят спільними зусиллями учнів та вчителів Шаргородського ліцею №2 були пошиті комплекти термобілизни, придбані теплі шкарпетки для солдатів, які зараз на передовій.
Спортивно-розважальний конкурс "Нумо, хлопці та дівчата!"
Нещодавно ми святкували День Збройних сил України. З нагоди відзначення цього дня, в Шаргородському ліцеї №2 був проведений конкурс між учнями 7-8 класів "Нумо, хлопці та дівчата!".
Правова декада
Правова декада. Протягом правової декади в Шаргородському ліцеї №2 було проведено ряд заходів на тему: "Права та обов'язки дітей".
6 грудня - День Збройних Сил України!
ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки борються в Збройних силах за незалежність і свободу нашої Батьківщини, за кожного українця та кожен клаптик нашої землі.